Dedykowane strony internetowe.

Nasze rozwiązania są maksymalnie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb biznesowych, ponieważ dla Codeebo jesteś w centralnym punkcie!

Dedykowane strony internetowe
Thunder-move
Wykreuj mocny wizerunek
Siła marki w sieci zależy od wielu czynników, a jednym z najważniejszych, jest dobra strona internetowa, podkreślająca Twój wizerunek.
Github
Odszukaj własną drogę
Dedykowane projekty dają Ci szansę, aby się wyróżnić na tle konkurencji. Jeśli wyróżniasz się pozytywnie, to zyskasz najwięcej.
Select
Postaw na coś skalowalnego
Modułowy charakter dedykowanej strony internetowej, pozwoli Ci dowolnie modyfikować i rozbudowywać Twój projekt w przyszłości.

Poznaj nasz proces tworzenia, aby pokochać dedykowane strony internetowe

Dedykowane strony internetowe, wytwarza się w oparciu o współpracę, ponieważ wykonanie dobrej strony, wymaga połączenia wiedzy z kilku dziedzin. W praktyce można to podzielić na 3 osobne etapy.

Dobry projekt UX/UI to połowa sukcesu

Przed przystąpieniem do programowania, wykonujemy analizę zastanej sytuacji i tworzymy projekt interfejsu w formie graficznej do akceptacji.

Paweł Iwanina

“Nie mamy złudzeń. Ludzie oceniają przez pryzmat tego co doświadczają i widzą, dlatego UX/UI to podstawa.”

Projektowanie dedykowanych stron internetowych

Kod jest podstawą działania strony

Im lepszy jest projekt graficzny Twojej strony internetowej, tym więcej umiejętności potrzeba do zaprogramowanie jej w zgodzie ze standardami.

Arkadiusz Łysakowski

“Tworząc kod strony, dokładamy wszelkich starań, aby był zgodny z najnowszymi standardami.”

Programowanie dedykowanych stron internetowych

Dobra strona, jest jak żywy organizm

Pomagamy w utrzymaniu stron internetowych, nie zostawiamy nikogo z problemami. Rozwiązujemy je na bieżąco oraz uczymy jak je rozwiązywać.

Michał Kowalczyk

“W trakcie utrzymania staramy się pokazać proces, aby każdy mógł modyfikować strony samemu.”

Utrzymanie stron internetowych - Codeebo
Angażujemy się z całych sił, aby wykonać satysfakcjonujący projekt.
Wykonaliśmy dziesiątki stron, mamy doświadczenie zbierane latami.
Tyle średnio zajmuje szkolenie obsługi strony, które jest GRATIS!

Wycenimy dla Ciebie stronę za darmo

Skontaktuj się z nami i opisz jak wyobrażasz sobie swoją wymarzoną stronę internetową, odpowiemy najszybciej jak tylko będziemy mogli.

Napisz do nas

Dedykowane Strony Internetowe
“Zmieniamy internet w ładne miejsce!”

Więcej, za mniej.

W Codeebo jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój. Bezustannie poszerzamy wiedzę i stawiamy na nowe technologie. Technologie, które pozwalają nam dostarczać większą wartość, przy relatywnie mniejszych kosztach. To właśnie dzięki naszemu dążeniu do odkrywania programistycznych nowinek, możesz uzyskać wysoką jakość w niskiej cenie!
 
 

Zobacz jakich technologii używamy:

Scales with your business

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem
accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa.

Basic

$ 19
Per user, per month
  • 2GB Cloud Storage
  • 100GB CDN Bandwidth
  • 98.88% Uptime Guarantee
  • Personal Account Manager
  • Enterprise SLA
Start with Basic
Best Value

Premium

$ 29
Per user, per month
  • 2GB Cloud Storage
  • 100GB CDN Bandwidth
  • 98.88% Uptime Guarantee
  • Personal Account Manager
  • Enterprise SLA
Start with Premium

FAQ

Komunikację stawiamy na bardzo wysokim miejscu w naszej hierarchii wartości. Czasami pytania, które zadają nam klienci, pokrywają się ze sobą, dlatego zebraliśmy kilka najpopularniejszych i odpowiedzieliśmy na nie poniżej.
Nie świadczymy usług hostingowych, ale zawsze z chęcią pomożemy w dobraniu i zakupie zarówno przestrzeni na serwerze, jak i domeny. Mamy listę sprawdzonych dostawców, na których najczęściej polegamy, ale nigdy nie narzucamy ich klientom.

Tak. Szacuje się, że obecnie ponad 53,3% całego ruchu internetowego, pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych (dane na rok 2020), co więcej od kilku lat udział ten wyraźnie wzrasta. W Codeebo nie wyobrażamy sobie, aby strona nie była responsywna, dla nas jest to jeden z podstawowych standardów.

Przeważnie nie używamy w ogóle. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Strony budowane w oparciu o czysty HTML5, CSS3 i JS, są lepiej zoptymalizowane, niż te oparte o systemy zarządzania treścią. Jeżeli strona nie będzie wymagała częstych aktualizacji, to wskazana będzie wersja statyczna, w przeciwnym wypadku zastosujemy jakiś CMS, najczęściej będzie to WordPress. Ta kwestia jest najczęściej omawiana jeszcze przed podjęciem współpracy.

Niestety na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od zakresu prac. Najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z nami, przygotujemy wtedy indywidualną wycenę.

Jeżeli jednak chcesz wstępnie oszacować koszty, bez uprzedniego kontaktu z nami, to możesz pobrać przykładową wycenę.

Koniecznie odwiedź również nasz landing page dedykowane-strony-internetowe.pl, ponieważ to własnie na jego podstawie, wykonana została powyższa wycena.

Przeważnie realizacja trwa od 2 do 4 tygodni. Czasami jednak projekty wymagają znacznie większego nakładu pracy, sięgającego nawet kilku miesięcy.

Tak, jak najbardziej! Wszystkie projekty tworzone są w taki sposób, aby łatwo można było je modyfikować. Dostarczamy pełny kod, tak więc dedykowane strony internetowe można rozbudowywać dowolnie - samemu, z nami lub z innym zespołem. 

No to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W głównej mierze wynika to bezpośrednio z projektu graficznego oraz indywidualnych ustaleń przed podjęciem współpracy. Najczęściej są to zdjęcia, których nie możemy niczym zastąpić np. zdjęcia członków zespołu lub zdjęcia lokalu. Zazwyczaj są to również teksty dotyczące np. oferty, która ma być prezentowana na stronie. Przeważnie wystarczą nam jedynie zarysy z podstawowymi informacjami, a resztę tekstów przygotowujemy sami. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby były one zgodne z zasadami SEO i łatwo się pozycjonowały w Google.

Masz więcej pytań? Napisz do nas

Arrow-up